Wózki głębokie z dużą gondolą. Czy warto?

Głębokie wózki dziecięce to najlepsze rozwiązanie na początek, do spacerowania z niemowlakiem sprawdzają się idealnie. Godne uwagi są przede wszystkim modele z dużą gondolą, która chroni przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapewniają większy komfort jazdy, stanowią bezpieczne miejsce na drzemkę. Dopóki dziecko nie nauczy się samodzielnego siadania, to tego typu wózek będzie świetnym wyborem.

Czy warto zdecydować się na zakup wózka głębokiego z dużą gondolą?

Niesprzyjające warunki pogodowe nie powinny być wymówką do pozostawania w domu. Dziecko potrzebuje kontaktu z przyrodą i przebywania na świeżym powietrzu. Wystarczy przygotować się odpowiednio do wyjścia na zewnątrz, wyposażyć we właściwy wózek dziecięcy. Godne polecenia są przede wszystkim modele głębokie z dużą gondolą, która świetnie chroni przed opadami deszczu i promieniowaniem słonecznym. Tego rodzaju wózki to świetne rozwiązanie, niezależnie od warunków atmosferycznych. W sprzedaży nie brakuje modeli lekkich i funkcjonalnych, które zapewniają komfortową jazdę. Gondola jest niezwykle praktyczna podczas dni zarówno wietrznych, jak i upalnych. Nie trzeba martwić się tym, że ostre promienie słońca będą razić w oczy ani przedostawaniem się śniegu do środka wózka. Połączenie spacerówki i gondoli to godne polecenia rozwiązanie dla każdego. Najbardziej praktyczne będzie wybranie modelu wielofunkcyjnego (gondola, spacerówka i fotelik).

Wózek z gondolą to inwestycja na długi czas, można dostosowywać do zmieniających się potrzeb rosnącego dziecka. Sprawdzi się świetnie na co dzień, jak i podczas wyjazdów. Posłuży do spacerowania, robienia zakupów z dzieckiem i nawet podczas podróżowania. Wózek z dużą gondola zapewnia dziecku poczucie bezpieczeństwa, sprzyja drzemkom. Maluszek będzie mógł poczuć się niczym w łóżeczku, zaśnie w trybie niemalże błyskawicznym. Tego rodzaju wózki mogą być wyposażone w szereg dodatkowych udogodnień typu okienko w gondoli. Jeśli zostanie ona wykonana z oddychającego materiału, to do dziecka będzie stale dopływać świeże powietrze. W głębokim wózku z gondolą jest sporo miejsca, co przekłada się na swobodę ruchów nawet po założeniu dziecku śpiworka, sweterka, kurtki czy kombinezonu. Trzeba też pamiętać o tym, że noworodki rosną bardzo szybko, dlatego warto od razu wyposażyć w większy wózek, który posłuży przez dłuższy czas. Godne polecenia są gondole z regulowanym dnem, dzięki czemu możliwe staje się uniesienie oparcia, co jeszcze bardziej wydłuża okres użytkowania wózka. W przypadku modelu 2w1 można szybko zmienić wózek na spacerówkę, dzięki czemu maluszek będzie w stanie obserwować otoczenie w pozycji siedzącej.

By admin